ایرنا/ فرمانده انتظامی بجنورد از وقوع درگیری مسلحانه جمعه‌شب در مرکز استان و دستگیری عاملان آن خبر داد.

سرهنگ محمد غلامی، فرمانده انتظامی بجنورد اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک مورد درگیری مسلحانه در یکی از روستاهای شهر بجنورد عوامل انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: ماموران در حین اعزام به محل درگیری ۲ دستگاه خودرو که با سرعت بسیار بالایی از صحنه درگیری متواری می شوند، رویت کرده و با هماهنگی های انجام شده خودروهای مورد نظر که مشخص شد متعلق به متهمان است، تحت تعقیب قرار دادند.
سرهنگ غلامی با بیان اینکه پس از گذشت دقایقی خودروها از یکدیگر جدا شدند، اظهار داشت: در این راستا یکی از خودروها در سطح شهر با خودروی پارک شده ای که در گوشه خیابان بود برخورد کرده و در نهایت متوقف می شود.
فرمانده انتظامی بجنورد با اشاره به متواری شدن چهار نفر از متهمان بعد از توقف خودرو، خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران و همچنین قانون استفاده از سلاح، این افراد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.
وی یادآور شد: سایر متهمان نیز که با خودروی دیگری متواری شده بودند شناسایی و اقدامات پلیسی برای دستگیری این افراد با جدیت ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today