صدا و سیما/ مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به شیوع کرونا و اعلام وضعیت قرمز در برخی شهرستان‌های استان بوشهر، فعالیت‌های رسمی ورزشی به ویژه در رشته‌هایی که رعایت آیین نامه‌های بهداشتی در آن‌ها ممکن نیست تعطیل است.

احمد بهروزیان‌فرد مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و اعلام وضعیت قرمز در برخی شهرستان‌های استان بوشهر (بوشهر، کنگان، گناوه و دشتستان) فعالیت‌های رسمی ورزشی به ویژه در رشته‌هایی که رعایت آیین نامه‌های بهداشتی در آن‌ها ممکن نیست تعطیل خواهد بود.
وی افزود: طبق آیین نامه‌های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا در استان، باشگاه‌ها و اماکن ورزشی پر تردد از امروز (شنبه ۱۴تیرماه) در شهرستان‌های اعلام شده در مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تاکید کرد: نظارت بر حسن اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش و آیین نامه‌ها و مصوبات استانی بر عهده هیات پزشکی ورزشی استان است و امیدواریم جامعه ورزش استان با همراهی و همدلی که همواره داشته‌اند یاریگر هم باشند تا با شکست کرونا و بهبود شرایط کنونی بتوانیم شاهد عادی شدن فعالیت‌های ورزشی در استان و کشور باشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday