ایرنا/ رییس پلیس آگاهی البرز ازدستگیری اعضای باند جاعلان مدارک ملکی با ۴۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری دراین استان خبرداد.

سرهنگ محمد نادربیگی رییس پلیس آگاهی البرز گفت: در اجرای طرح مقابله با سارقان خودر و تجهیزات داخل خودرو ، ماموران پلیس آگاهی درحین ماموریت به یک دستگاه خودرو پراید مظنون شده و دراستعلام از پلاک خودرو محرز شد دارای سابقه سرقت در منطقه محمد شهر کرج بوده است .
خودرو موردنظر بلافاصله مورد تعقیب قرارگرفت اما با توجه به عدم توجه راننده به دستورات پلیس، ماموران با رعایت قوانین به کار گیری سلاح و شلیک چند تیر به سمت لاستیک خودرو ، آن را متوقف و راننده قصد متواری شدن داشت را دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه متهم دارای سوابق متعدد کیفری درجعل و سرقت است خاطرنشان کرد که نامبرده با همدست خود با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری با عناوین جعلی مختلف و با تبلیغات گسترده درفضای مجازی سوژه های خود را شناسایی کرده و املاک را با معرفی یک مالک صوری و ارائه اسناد و مدرک جعلی به متقاضیان فروخته اند که با تلاش پلیس همدست وی نیز دریکی از مناطق کرج دستگیر شد.
نادربیگی گفت: تاکنون ۲۶جلد سند جعلی باعناوین اداری ، ارگان های دولتی و خصوصی کشف و متهمان به ۴۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کردند.
وی خاطرنشان کرد که تعدادی از مالباختگان شناسایی و تلاش پلیس برای سایر مالباختگان نیز ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday