ایرنا/ رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه خودرو سواری پرشیا، سه تن از سرنشینان پراید در دم فوت کردند و چهار تن نیز در این سانحه مجروح شدند.

سرهنگ رضا عزیزی، رییس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه روز گذشته یک دستگاه سواری پراید با پنج سرنشین مشهدی، پس از بازدید از غارعلیصدر از جاده فرعی همدان - بیجار راهی کردستان می شوند.
رییس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: در این مسیر فرعی چند پیچ خطرناک وجود دارد که در صورت سبقت، مسیر روبه‌رو قابل دید نیست و احتمال بروز سانحه فوتی و جرحی بسیار زیاد است.
وی بیان کرد: سبقت غیرمجاز راننده سواری پراید منجر به برخورد رخ به رخ با پژو پرشیا شد که در این سانحه از پنج سرنشین پراید یک زن و مرد مُسن به همراه خانم ۲۸ ساله فوت کردند و یک مرد ۳۰ ساله به همراه پسر ۶ ساله ای مجروح شدند و ۲ سرنشین پژو پارس نیز مصدوم شدند.
سرهنگ عزیزی ادامه داد: همچنین یک دستگاه سواری پراید پس از برخورد با گاردریل از پل آبرهی به پایین سقوط کرد که در این سانحه همسر راننده به علت استفاده نکردن از کمربند ایمنی به بیرون پرتاب شد و جان باخت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today