فارس/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در بحث منطقه ویژه اقتصادی سبزوار توافقی صورت گرفت و محیط زیست متعهد شد مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف کند تا ان‌شاءالله عملیات فعال‌سازی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار با حضور استاندار آغاز شود.

علی رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: این جلسه با حضور نمایندگان پنج شهرستان فوق برگزار و موضوعات بسیار خوبی هم در آن مطرح شد.
وی با اشاره به اینکه این جلسه ۱۵ دستور کار مهم داشت، افزود: در حوزه تولید مواد شیمیایی، تولید پمپ آب، سوله‌سازی، فرش، مس، مصنوعات چوبی، فرآورده‌های لبنی و مبحث رنگ دستور کارهایی مطرح شد که این جلسه برای تمامی موارد مصوبات خوبی داشت و طرح‌ها تعیین تکلیف شد.

توافق برای ایجاد یک ناحیه صنعتی ویژه قطعات خودرو و زیربخش‌ها در سبزوار
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به مهم‌ترین مصوبات این جلسه پرداخت و تصریح کرد: در بحث منطقه ویژه اقتصادی سبزوار توافقی صورت گرفت و محیط زیست متعهد شد مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف کند تا ان‌شاءالله عملیات فعال‌سازی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار با حضور استاندار نهایی شود.
رسولیان در تکمیل صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: توافق برای ایجاد یک ناحیه صنعتی ویژه قطعات خودرو و زیربخش‌ها در منطقه سبزوار از دیگر مصوبات این جلسه بود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید