آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 137 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "نظرآباد" مشخص شد، فردی در امر حمل و انتقال مواد مخدر به استان های شمالی و مرکزی کشور فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان های شرقی کشور خریداری کرده و به وسیله یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 در حال انتقال آن به استان های شمالی کشور است.
این مقام ارشد انتظامی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران آن پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "نظرآباد" به محورهای مواصلاتی منتهی به کرمان اعزام شده و به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پایش خودروهای عبوری کردند که در نهایت خودرو پژو 405 متهم را در محور "کرمان-رودبار" شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.
وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 137 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در صندلی عقب آن جاساز شده بود، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پرونده مقدماتی برای انجام مراحل قانونی تشکیل شده، یادآور شد: مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از فعالیت سوداگران مرگ یکی از اولویت های اصلی پلیس است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday