ایرنا/ مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: آمار ازدواج در شهرستان شیروان در بهار امسال چهار درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش داشته است.

علی زاهدی نیا مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی اظهار داشت: در سه ماهه نخست امسال ۳۶۵ واقعه ازدواج در این شهرستان به ثبت رسیده است که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۳۸۴ فقره بوده است.
وی با اشاره به ثبت ۱۱۸ واقعه طلاق در بهار امسال در این شهرستان گفت: همچنین در این مدت ۵۹۴ مورد ولادت به ثبت رسیده که ۳۲۹ مورد از متولدان پسر و ۲۶۵ مورد دختر بوده اند.
زاهدی نیا با اشاره به کاهش ۵۸ موردی ولادت امسال نسبت به ۶۵۲ ولادت پارسال در شیروان، افزود: نسبت جنسی ولادت در این شهرستان نیز امسال ۱۲۴ بوده است، یعنی به ازای تولد هر ۱۰۰ دختر، ۱۲۴ پسر متولد شده است.
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: در سه ماهه نخست امسال ۲۴۸ نفر نیز در شهرستان شیروان درگذشته اند که از این تعداد ۱۲۷ نفر مرد و ۱۲۱ نفر زن بوده اند که سال گذشته در همین مدت، ۱۹۷ مرد و زن در این شهرستان فوت کرده بودند.
وی، نسبت جنسی فوت در شهرستان شیروان را نیز ۱۰۵ عنوان کرد، یعنی به ازای فوت هر ۱۰۰ زن، ۱۰۵ مرد فوت شده اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today