پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از مرگ مرد 55 ساله بر اثر سقوط از ارتفاع در کوه های دالاهو از توابع این شهرستان خبر داد.

سرهنگ جمال موسوی، فرمانده انتظامی شهرستان ایلام اظهار داشت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سقوط از ارتفاع، بلافاصله ماموران انتظامی و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: پس از حضور مأموران در محل و در بررسی های اولیه مشاهده شد، مردی 55ساله که برای تفریح و کوهنوردی با دوستان خود به ارتفاعات کوه های "دالاهو" از توابع شهرستان ایلام رفته بود به دلایل نامعلومی از ارتفاع به پایین سقوط کرده است.
سرهنگ موسوی با بیان اینکه با تلاش عوامل امدادی فرد حادثه دیده سریعا به مراکز درمانی منتقل شد، خاطرنشان کرد: فرد حادثه دیده متأسفانه بر اثر شدت جراحات در مسیر انتقال به مراکز درمانی، جان خود را از دست داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام به شهروندان توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی در مکان های پرخطر از وقوع چنین حوادث دلخراشی پیشگیری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today