فارس/ دبیر هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به دلایلی استعفا داد.

طبق شنیده‌ها عبدالحسین آشتیانی‌مقدم دبیر هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به دلایلی استعفا داده که شنیدن این دلایل قابل تامل است.
در متنی که ارائه شده، آمده است: بدین‌وسیله به عرض و اطلاع می‌رساند از آنجایی که طی یک و نیم سال گذشته با تصدی جنابعالی(خداداد افشاریان) تحت عنوان رئیس هیات فوتبال استان به دلیل استفاده از افراد و شخصیت‌های اجتماعی و ورزشی فوتبال جهت کادر هیات استان و شهرستانها، موفق به پیشبرد نسبی اهداف از پیش تعیین شده خود شده اید اما مشکلاتی هم بوده که این هیات یا قادر به حل آن نبوده یا خواهان حل این مشکلات نبوده‌ایم.
در ادامه متن استعفای دبیر هیات فوتبال استان آمده است: لذا با توجه به اینکه در پاره ای موارد اظهار نظر اینجانب به عنوان دبیر هیات استان چاره ساز مشکلات به دلیل استقامت جنابعالی در حل موضوعات نبوده است تا جایی که افراد مستعد زیادی را در عرصه فوتبال از دست داده ایم و قطعا در آینده نیز از دست خواهیم داد، بنابراین اعتقاد دارم حضور اینجانب در هیات استان مشکلی از مشکلات به وجود آمده را حل نخواهد کرد.
آشتیانی مقدم در ادامه آورده است: صادقانه بگویم، به دلیل اینکه باشگاه‌داران، داوران و اهالی فوتبال نسبت به اینجانب محبت داشته و دارند لذا حضور اینجانب در هیات استان مانع اعتراض به حق آنها شده و حق خود را طلب نمی‌کنند.
بنابراین اعلام می کنم از امروز مورخ چهاردهم تیرماه 99 هیچ گونه مسئولیتی در هیات استان نخواهم داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today