پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و اعتراف وی به 20 فقره سرقت در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.

سرهنگ سعید دادگر، فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در "گنبدکاووس" و با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: سرانجام پس از تلاش های بی وقفه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، ماموران موفق به شناسایی سارق سابقه دار شدند که پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات موفقیت آمیز پلیسی، متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی افزود: متهم در پلیس آگاهی و در تحقیقات فنی به عمل آمده و قرار گرفتن در برابر مستندات پلیس به 20 فقره سرقت از اماکن خصوصی از جمله سرقت از ساختمان های نیمه کاره، انباری و حیاط منازل اعتراف کرد.
سرهنگ دادگر با اشاره به دستگیری یک مالخر و کشف مقادیری اموال سرقتی در این زمینه، تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه ارتقاء احساس امنیت در جامعه دستاورد مبارزه با جرایم خصوصا سرقت است، خاطرنشان کرد: در راستای برقراری امنیت اجتماعی، پلیس با تمام ظرفیت و توان خود در میدان عمل حضور خواهد داشت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today