ایلنا/ ورزشگاه تختی اهواز که روزگاری محل مانور بازیکنان خوش تکنیک و دریبل زن خوزستانی بود، امروز تبدیل به مخروبه‌ای شده که هیچ شباهتی با محل برگزاری فوتبال ندارد.

خوزستان از دیر باز به عنوان قطب فوتبال ایران شهره بوده و حضور بازیکنان متعدد خوزستانی در تیم ملی و عملکرد درخشانی که آنها از خود به نمایش گذاشتند مهر تائیدی بر این ادعا بوده است.
سال 1342 کلنگ ورزشگاه تختی در اهواز زده می‌شود تا یکی از قطب‌های مهم فوتبال کشور در آن سال‌ها با استادیومی در خور به پرورش بازیکنان آینده دار ادامه دهد. ورزشگاه تختی اهواز یادآور روزهایی‌ است که فوتبال ایران با حضور تیم‌هایی مثل استقلال اهواز، فولاد اهواز، شاهین اهواز و ... با جمعی از بازیکنان تکنیکی و سرعتی خود تنور مسابقات را گرم می‌کرد و تکنیک ناب فوتبال خوزستانی شور ویژه‌ای به هواداران پرشمار این شهر می‌داد.
اما امروز، در حالی ورزشگاه تختی به این روز دچار شده است که اگر مسئول اماکن ورزشی این اداره‌کل و دیگر مسئولان مربوطه که خیلی از این ورزشگاه هم دور نیستند، برای دقایقی در ورزشگاه قدم می‌زدند، شاید تا کنون گامی برای بهتر شدن وضعیت این پیر قدیمی برداشته بودند.
دیدن تصاویر امروز ورزشگاه تختی آنقدر تلخ و گویا است که نیاز به هیچ توضیح اضافه ای ندارد و هر فوتبالدوستی با دیدن آن متاثر خواهد شد. ورزشگاه قدیمی اهواز که به واسطه میزبانی‌های فوتبال و موفقیت‌های بسیار، روزهای پرافتخاری را در قلب خود جا داده است، مدت‌هاست که از بی‌مهری، بی‌مسئولیتی و نبود بودجه، به درد آمده اما هنوز به درمان امیدوار است.

خوزستان
خوزستان
خوزستان
خوزستان


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today