باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی با اعتراف به ۵۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در تعدادی از روستا‌های شهرستان ساوجبلاغ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار کلانتری۱۳کهریزک این شهرستان قرارگرفت.
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ افزود: ماموران در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند سارقان در گروه‌های ۳ و ۴ نفره در ساعات پایانی شب به باغ و ویلا‌های روستا‌های اطراف ساوجبلاغ دستبرد زده و بلافاصله محل را ترک می‌کنند.
سرهنگ سلیمانی گفت: در ادامه ماموران با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه هر ۴ سارق شده و در یک عملیات غافلگیرانه سارقان را در مخفیگاه شان دستگیر و مقادیر زیادی اموال سرقتی نیز از آن‌ها کشف کردند.
او با اشاره به این که سارقان به ۵۰ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرده اند، افزود: متهمین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday