بازار/ استاندار بوشهر از تخصیص ۴۰ میلیارد ریال برای تسریع در تکمیل طرح کاداستر استان بوشهر خبر داد و گفت: زیرساخت‌های شهر هوشمند بوشهر تکمیل می‌شود.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با تاکید بر تسریع در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای اظهار داشت: باید برای تسریع در اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی و خدماتی در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای تلاش شود.
وی گفت: با قدردانی از تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات عمرانی استانی به وضعیت ویروس کرونا در استان بوشهر پرداخت و با بیان اینکه چهار شهرستان این استان در وضعیت قرمز قرار دارد تاکید کرد: متاسفانه ابتلا به بیماری کرونا در استان بوشهر روند صعودی دارد و این در حالی است که بستری‌ها و فوتی‌ها رو به افزایش است.
گراوند با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح کاداستر تصریح کرد:با توجه به نقش مهم طرح کاداستر در حل مشکلات و اختلافات ملکی باید این طرح امسال تکمیل شود که در این راستا ۴۰ میلیارد ریال تخصیص می‌یابد.
استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به تکمیل شهر هوشمند افزود: برای تسریع در تکمیل شهر هوشمند بوشهر که زیرساخت‌های مهمی برای فناوری دانش‌ها، شرکت‌های نوپا و دانش بنیان محسوب می‌شود اعتبارات لازم تخصیص داده می‌شود.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید