فارس/ رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملکشاهی از دستگیری 3 شکارچی متخلف با سگ‌های شکاری آموزش دیده در شهرستان ملکشاهی خبر داد.

رضا عدالت‌جو رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست ملکشاهی گفت: مأموران یگان حفاظت این شهرستان، هنگام گشت و کنترل در عرصه‌های طبیعی 3 نفر شکارچی متخلف که اقدام به شکار غیر مجاز حیات وحش نموده بودند دستگیر کردند.
وی افزود: این افراد جهت شکار 4 قلاده سگ شکاری آموزش دیده به همراه داشتند که با استفاده از این سگ‌ها اقدام به شکار غیر مجاز می‌کردند.
رئیس اداره حفاظت محیط ‌زیست ملکشاهی، ادامه داد: متخلفین پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی، به مراجع قضایی شهرستان معرفی شدند.
وی ادامه داد: در سه ماهه اول سالجاری 9 شکارچی متخلف در این شهرستان دستگیر شدند و از این افراد 6 قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز کشف و ضبط شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملکشاهی، گفت: سامانه ارتباط مردمی 1540 محیط زیست استان ایلام آماده دریافت شکایات و گزارشات زیست محیطی مردم از طریق تلفن ثابت و همراه؛ بدون نیاز به مراجعه حضوری است.
عدالت‌جو یادآور شد: این سامانه( ١٥٤٠) برای پیگیری شکایات، گزارشات مردمی و ثبت حوادث زیست محیطی طراحی شده تا به صورت آنلاین به شکایات و گزارشات مردمی پاسخگو باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today