شمانیوز/ نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم گفت: رئیس جمهور اصلاً کفایت لازم را ندارد و ما اعتقاد داریم که باید عدم کفایت او صادر شود.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم، با اشاره به افزایش قیمت ارز و سکه در روزهای اخیر اظهار کرد: افزایش قیمت ارز و سکه در روزهای گذشته ریشه در دو عامل مهم دارد؛ اولاً نیازهای ارزی کشور از طریق صادرات به کشورهای همسایه تأمین می‌شد و حجم صادارات غیرنفتی کشور حدود 3 میلیارد دلار بود، اما متأسفانه به خاطر شیوع ویروس کرونا، حجم صادارت غیرنفتی به شدت کاهش یافت.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس یازدهم گفت: دلیل دوم افزایش قیمت ارز و سکه و بی‌ثباتی بازار مسکن و نیز افزایش قیمت مصالح ساختمانی به بی‌کفایتی دولتی‌ها باز می‌گردد، خاطرنشان کرد: متأسفانه بی‌کفایتی دولت دوازدهم و مسئولان دولتی واقعیتی است که همه به آن اشراف دارند و باید هرچه زودتر این بی‌کفایتی متوقف شود.
ابوترابی درباره طرح سؤال از رئیس جمهور گفت: برای طرح سؤال از رئیس جمهور به طور قابل توجهی امضا جمع شده و اقدام خوب مجلس یازدهم محسوب می‌شود.
وی تأکید کرد: رئیس جمهور اصلاً کفایت لازم را ندارد و ما اعتقاد داریم که باید عدم کفایت او صادر شود.
این نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم گفت: اگر رئیس جمهور نتواند نمایندگان مردم را قانع کند، پرونده او را به دادگاه ارسال خواهیم کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today