فارس/ در پی واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری ۲۰۶ در اتوبان تهران قم دو نفر دچار مصدومیت شدند.

اسماعیل اکبری، فرمانده آتش‌نشانان ایستگاه ۵۰ در رابطه با واژگونی خودرو در اتوبان تهران قم، اظهار کرد: ساعت ۲۰:۲۳ یکشنبه شب ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران در پی تماس تلفنی شهروندان مبنی بر حادثه واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری در مسیر آزادراه تهران قم به سمت قم دو کیلومتر قبل از خروجی رباط کریم بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۰ را رهسپار محل حادثه کرد.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با دو سرنشین به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده بود و با نیوجرسی حاشیه بزرگراه برخورد کرده و در نهایت واژگون شده بود که در پی این واژگونی یک نفر خانم ۲۲ ساله و یک نفر آقای ۲۱ ساله دچار آسیب دیدگی جدی شده بودند.
فرمانده آتش‌نشانان ادامه داد: بنا بر اعلام شاهدان حاضر در صحنه هر دو سرنشین در داخل خودرو محبوس شده بودند که توسط سرنشینان خودروهای عبوری از داخل خود خارج شده و به محل امنی انتقال یافته بودند لذا آتش‌نشانان ضمن رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر اقدام به بازدید و بررسی اولیه کرده و پس از قطع جریان برق خودرو اقدام به رفع نشت سوخت نیز کردند.
اکبری گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی خودرو و انتقال به حاشیه امن بزرگراه محل حادثه را از بقایای به جا مانده از این حادثه پاکسازی کرده و هر دو مصدوم را برای مداوا به عوامل اورژانس تحویل دادند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday