ایسنا/ رئیس اتاق اصناف اسدآباد از پلمب ۱۴ واحد آرایشگاه زنانه از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با بازرسی ها و نظارت های انجام گرفته پلمب شدند.

موسی‌رضا غفاریان، رئیس اتاق اصناف اسدآباد با تأکید بر اینکه آرایشگاه های زنانه اسدآباد از پذیرفتن عروس خودداری کنند، مطرح کرد: با آرایشگاه های پذیرای مشتری عروس برخورد و نسبت به پلمب آرایشگاه اقدام می شود.
وی با بیان اینکه چاپ هر گونه کارت عروسی و ترحیم در سطح شهرستان ممنوع است، افزود: با چاپخانه هایی که نسبت به چاپ کارت عروسی و ترحیم اقدام کنند علاوه بر برخورد با چاپخانه با اتحادیه چاپخانه شهرستان نیز برخورد خواهد شد.
غفاریان با اشاره به پلمب ۹ باب چاپخانه از ابتدای سال تاکنون در اسدآباد به علت چاپ کارت های عروسی و ترحیم تصریح کرد: تاکنون چهار مغازه گل فروشی نیز به علت گل آرایی و تزیین ماشین عروس پلمب شده که در همین راستا با توجه به محدودیت های اعلام شده در شهرستان گل فروشی ها باید از تحویل هر گونه ماشین عروس برای تزیین خودداری کنند.
وی همچنین از تشدید بازدید و نظارت بر نانوایی های سطح شهرستان خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر براساس مصوبات ستاد کرونای شهرستان بازدید از نانوایی ها به صورت ویژه در راستای رعایت پروتکل ها در دست انجام قرار دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today