ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بدون شک اگر مردم مثل موج اول همکاری خوبی با مجموعه بهداشت و درمان داشته باشند، از موج دوم هم به سلامت عبور خواهیم کرد.

حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار کرد: آغاز موج دوم شیوع کرونا در البرز باعث افزایش تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و پر شدن تخت‌های «آی سی یو» استان شده است.
وی ادامه داد: کادر بهداشت و درمان با توجه به افزایش مراجعات مردم و خدمات رسانی به بیماران فشار سنگینی را به دوش دارند و واقعا خسته شده‌اند به همین دلیل از شهروندان درخواست می‌شود بی دلیل به بیمارستان‌ها مراجعه نکنند تا کادر بهداشت و درمان بتوانند به کسانی که نیاز واقعی دارند خدمات ارائه دهند.
وی افزود: هر چند برخی از شهرستان‌های البرز در وضعیت قرمز قرار دارند ولی مجموع استان هنوز در وضعیت زرد است و شرایط بحرانی ندارد.
این مسئول اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود به هیچ وجه در تجمعات و مراسم‌هایی که دعوت می‌شوند شرکت نکنند و جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.
کریم تاکید کرد: هنوز ممنوعیت خاصی برای اصناف، واحدهای اقتصادی فعال و ... در کرج صادر نشده بنابراین از مردم درخواست می‌شود با رعایت فاصله اجتماعی، اصل شستشوی ۲۰-۲۰ دست‌ها و استفاده از ماسک اجازه ندهند ممنوعیت‌ها به کرج بازگردد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز اضافه کرد: بدون شک اگر مردم مثل موج اول همکاری خوبی با مجموعه بهداشت و درمان داشته باشند، از موج دوم هم به سلامت عبور خواهیم کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday