فارس/ رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری اوباش سابقه دار منطقه میانجاده خبر داد و گفت: در این میان چندین قبضه سلاح گرم و سرد کشف و ضبط شد.

سرهنگ نور محمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر حمل سلاح سرد و گرم توسط یکی از اوباش منطقه میانجاده شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ابتدا از صحت خبر مطمئن شده و سپس با هماهنگی مقام قضائی ضمن زیر نظر گرفتن اقدامات متهم در یک فرصت مناسب به مخفیگاه وی اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
سرهنگ فتحی زاده با بیان این که متهم از اوباش سابقه دار منطقه میانجاده است، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کمری و 14 قبضه سلاح سرد اعم از شمشیر و قمه و .. کشف شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی یادآور شد: پلیس همه اوباش سابقه دار را زیر نظر دارد و در صورت ارتکاب جرم توسط آن ها سریع وارد عمل شده و آن ها را دستگیر می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday