باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک انبار دپو لوازم یدکی خودرو به ارزش۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو و احتکار تعداد قابل توجهی لوازم یدکی خودرو در یک نمایندگی فروش خودرو در شهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گفت.
فرمانده انتظامی استان البرز افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا تعداد زیادی از انواع لوازم یدکی خودرو که برای ایجاد تشنج در بازار لوازم یدکی خودرو احتکار شده بودند کشف کردند.
سردار محمدیان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفت: بنا بر اعلام کارشناسان ارزش اموال احتکاری کشف شده ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
او افزود: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از دپو هرگونه اموال قاچاق و احتکاری که معیشت و زندگی مردم را با اختلال روبرو می‌کند، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday