باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: پنج کیلوگرم هروئین جاسازشده در خودروی سواری پژو در محور گرمسار - سمنان شناسایی شد.

سرهنگ عباس نادعلی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در پی اقدام اطلاعاتی گسترده و شبانه‌روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان، خبری مبنی بر حمل، جابه‌جایی و قاچاق محموله‌ای از مواد مخدر توسط یک تبعه افغان برای پلیس محرز شد.
وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این سوداگر مرگ با خرید مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی از پایتخت کشور قصد انتقال و توزیع آن در استان سمنان را دارد.
نادعلی به تشکیل تیم ویژه و انجام اقدامات قانونی ماموران انتظامی در این راستا اشاره کرد و گفت: عصر دیروز یک دستگاه خودروی ۴۰۵ توسط عوامل انتظامی در محور گرمسار- سمنان شناسایی و پس از توقیف، در بازرسی از خودرو پنج کیلوگرم هروئین جاساز شده کشف و دو سوداگر مرگ نیز در این راستا دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از تکمیل پرونده و معرفی ۲ قاچاقچی دستگیر شده به مرجع قضایی اشاره کرد و گفت: پلیس برای کنترل و کاهش این بلای خانمانسوز همواره با جدیت و شدت بیشتری طرح و برنامه‌های پیشگیرانه خود را ادامه خواهد داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today