جماران/ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز تأکید کرد: امسال جیره‌بندی آب نداریم، قطعی‌های آب موقتی است.

بهمن بهروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با بیان اینکه امسال جیره‌بندی آب در این کلانشهر نداریم، گفت: قطعی‌های چند ساعته آب را که این روزها، مردم در برخی از نقاط شیراز شاهد آن هستند موقتی است و بزودی برطرف می‌شود.
وی اعلام کرد: قطعی آب در برخی نقاط به دلیل رفع اشکالات، اصلاح و به روزرسانی شبکه آبرسانی است و در ۲ روز آینده رفع خواهد شد.
بهروزی از مردم خواست مدیریت مصرف آب را در دستور کار قرار دهند و از پمپ های غیرمجاز استفاده نکنند چرا که در بسیاری از نقاط که با قطعی آب مواجه هستیم برخی خانه‌ها پمپ روی شبکه نصب می‌کنند و این باعث می‌شود سایر همسایه‌ها در یک کوچه آب نداشته باشند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: آب با ظرفیت کامل و مورد نیاز مردم تامین می‌شود اما مشکل اصلی مصرف بی‌رویه است، مردم باید شست‌وشوها را به ساعات پایانی روز موکول کنند چون در طول روز با توجه به گرمای هوا، کولرهای آبی روشن است.
بهروزی افزود: اگر مردم همکاری لازم را در بحث مدیریت مصرف با شرکت آب و فاضلاب شیراز داشته باشند تابستان امسال هیچ مشکلی در بحث تامین آب شرب نخواهیم داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online