مهر/ استاندار گیلان با اشاره به ثبت نام شش هزار گیلانی در طرح اقدام ملی مسکن، گفت: زمین برای احداث ۱۱ هزار و ۶۴۹ واحد مسکونی تأمین شده است.

ارسلان زارع، استاندار گیلان در جلسه شورای مسکن گیلان سالن شهید انصاری استانداری با اشاره به اهمیت توجه به تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه، افزود: تکمیل واحدهای مسکن مهر از اولویت‌ها دولت در سال‌های گذشته بوده است.
وی به اجرای طرح اقدام ملی مسکن برای خانه‌دار کردن مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر و کم درآمد اشاره کرد و گفت: بیش از شش هزار گیلانی در این طرح ثبت نام کرده اند.
استاندار گیلان با بیان اینکه این استان در اجرای این طرح پیشتاز است، افزود: انتظار می‌رود با توجه به اطلاع رسانی از طریق رسانه ملی و سایر رسانه‌ها شاهد افزایش مشارکت مردم در اجرای این طرح باشیم.
وی با اشاره به تأمین زمین برای احداث ۱۱ هزار و ۶۴۹ واحد مسکونی در طرح اقدام ملی، تصریح کرد: شرکت‌های خدمات رسان نیز آمادگی لازم برای ایجاد زیرساخت‌ها و ارائه خدمات در مناطق پیش بینی شده برای اجرای این طرح را دارند.
زارع با بیان اینکه دستگاه‌های متولی و سازمان‌ها در زمینه شناسایی زمین برای احداث واحدهای مسکونی در قالب این طرح اقدام و آنها را معرفی کنند، افزود: دولت به دنبال کاهش تصدی گر در امور بر اساس سند چشم انداز توسعه است بنابراین دستگاه‌های در سطح شهرستان‌ها باید همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today