ایسنا/ استاندار البرز گفت: مسیر هشتگرد – طالقان تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

عزیزاله شهبازی استاندار البرز اظهار کرد: امروز توفیق پیدا کردیم کلنگ آغاز عملیات اجرایی چندین پروژه را در زادگاه و محل سکونت ابوذر زمان (آیت الله طالقانی) به زمین بزنیم.
وی ادامه داد: ایجاد بیمارستان و مرکز درمانی پیشرفته جزو مطالبات جدی مردم طالقان بود که خوشبختانه امروز شاهد آغاز عملیات احداث این بیمارستان محلی در ۳۰۰۰ مترمربع زیربنا با ۳۲ تختخواب هستیم.
وی افزود: هر چند طبق زمان بندی اعلام شده بنا است این بیمارستان در بازه زمانی سه ساله به پایان برسد ولی با نگاه ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی، تخصیص اعتبار مناسب و پیگیری مسئولان این شهرستان امیدواریم زودتر از موعد مشخص شده شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.
استاندار البرز با اشاره به آخرین وضعیت پروژه هشتگرد- طالقان افزود: در تلاشیم تا پایان سال این پروژه به بهره برداری برسد و شاهد تردد خودروها از آن باشیم.
شهبازی در ادامه با بیان اینکه باید ظرفیت‌های گردشگری طالقان شناسانده شود، گفت: طرح‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه گردشگری طالقان در نظر داریم که با تعامل با میراث فرهنگی و بر اساس اولویت اجرایی می‌شوند.
وی توضیح داد: با حمایت نماینده این شهرستان و تعامل مسئولین، شاهد توسعه روزافزون طالقان در طول سال‌های آینده خواهیم بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday