ایمنا/ سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تدوام گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و مرکز این استان خبر داد و گفت: احتمال بارش های پراکنده در نیمه غربی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده دور از انتظار نیست.

فاطمه زهرا سیدان سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت جوی به نسبت ناپایدار در این استان است از این رو وزش باد شدید در بسیاری از مناطق به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب پیش بینی می‌شود.
وی به تداوم پدیده گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و مرکز استان اشاره کرد و افزود: امروز و روز سه شنبه وقوع بارش‌های پراکنده دور از انتظار نیست.
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۲ درجه کاهش می‌یابد، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۲۰ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
وی اضافه کرد: در این بازه زمانی کاشان با دمای ۳۸ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
همچنین اداره کل هواشناسی استان اصفهان روز دوشنبه با صدور هشدار در سطح زرد از ناپایداری‌های جوی، وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در مناطق غرب و شمال غرب خبر داد. براساس این اطلاعیه ناپایداری‌ها تا پایان روز سه شنبه ۱۷ تیر ادامه دارد و احتمال آسیب به سازه‌های موقت و محصولات کشاورزی و شکستن درختان فرسوده بر اثر وزش باد و باران تابستانی دور از انتظار نیست.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today