ایرنا/ فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی و دستگیری باند کلاهبرداران فروش خودرو به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان روز دوشنبه در تشریح این خبر گفت: پس از تشکیل پرونده ای مبنی بر اینکه فردی ۳۶ ساله فعال در بازار صنعتی همدان با همدستی چند نفر اقدام به تبلیغ فروش خودرو پایین تر از قیمت دولتی می کنند رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: اعضای این باند با بهره گیری از بازار ملتهب خودرو، معرفی خود به عنوان نماینده شرکت های فروش خودرو و تعهد به تحویل ۴۵ روزه وسیله نقلیه مبلغ هنگفتی از مالباختگان دریافت کرده بودند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در تحقیقات ماموران مشخص شد، ۱۵ فرد مالباخته در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون به متهم پرداخت کردند و فرد متخلف با تغییر مکان و خاموش کردن تلفن همراه متواری شده است.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: با دعوت از همه مالباختگان و تحقیقات در محل های تردد و سکونت متهم و با تعامل و استعلام های به عمل آمده، محل اختفای وی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.
وی بیان کرد: در تحقیقات فنی پلیس متهم به کلاهبرداری با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کرد که با هماهنگی قضائی همدستان وی نیز دستگیر و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today