مهر/ رئیس اداره راه و شهرسازی خرمشهر گفت: در قالب اجرای طرح «بازآفرینی شهری» بهسازی و کف‌پوش گذاری معابر بازار سنتی صفای خرمشهر تا پایان امسال اجرایی می شوند.

الهام قنبری، رئیس اداره راه و شهرسازی خرمشهر اظهار کرد: بهسازی معابر بازارهای سنتی سیف و صفای خرمشهر از جمله اولویت‌های ستاد بازآفرینی این شهرستان است که برای آسفالت و کف‌پوش گذاری معابر بازار صفا اعتباری معادل یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وی افزود: برای اجرای این طرح از اعتبارات مصوب ستاد بازآفرینی شهری استفاده می‌شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی خرمشهر با یادآور شدن اینکه پروژه‌های مصوب شده در ستاد بازآفرینی را پروژه‌های تعیین شده از سوی دستگاه‌ها به عنوان اولویت‌های شهرستان با بافت فرسوده تشکیل می‌دهند، افزود: پروژه‌های ستاد بازآفرینی شامل مواردی است که مطالعات آنها در دهه ۸۰ انجام شده است.
قنبری با بیان اینکه قرار است سالیانه دو تا سه محله در قالب اجرای پروژه‌های ستاد بازآفرینی، نوسازی شود، از آسفالت سازی ۱۳۸ خیابان و کوچه از سال ۹۶ تاکنون خبر داد و افزود: این پروژه با اعتباری معادل سه میلیارد تومان اجرا شد.
وی ادامه داد: از دیگر پروژه‌های تصویب شده در ستاد بازآفرینی احداث سرویس بهداشتی با اعتباری معادل ۲۶۰ میلیون تومان و احداث پارک محله در منطقه کوت شیخ خرمشهر با اعتباری ۴۶۰ میلیون تومان است که تا آخر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today