باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: در سه ماهه نخست امسال، ۳۶ هزار و ۴۵ کیلوگرم چوب و زغال در استان کشف شد.

حسن عسگری جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در سه ماهه نخست امسال، ۳۶ هزار و ۴۵ کیلوگرم چوب و زغال در این استان کشف شد.
او افزود: همچنین در فصل بهار امسال ۳۳ فقره پرونده تخلف در ارتباط با قطع ۹۶۱ اصله درخت در استان تشکیل شده است.
عسگری اضافه کرد: در مدت مشابه پارسال، ۳۴ فقره پرونده تخلف برای قطع ۱۹۳ اصله درخت تشکیل شد.
او با اشاره به کشف ۲۴ هزار و ۹۵۵ کیلوگرم چوب و زغال و تشکیل ۳۸ فقره پرونده تخلف در بهار سال ۹۸ اضافه کرد: امسال در همین مدت ۶۱ فقره پرونده تخلف برای کشف ۳۸ هزار و ۷۸۸ کیلوگرم چوب، زغال و محصولات فرعی جنگل و مرتع تشکیل شده است.
عسگری گفت: کشفیات امسال شامل ۳۴ هزار و ۶۹۵ کیلوگرم چوب، دو هزار و ۷۴۳ کیلوگرم گیاهان مرتعی مانند کرفس و موسیر و یک هزار و ۳۵۰ کیلوگرم زغال است.
او افزود: مردم می‌توانند هر گونه تخلف در رابطه با جنگل‌ها و مراتع را با استفاده از سامانه ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع و یا اطلاع به یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان‌ها گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday