صدا و سیما/ جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف 7 تن و 330 کیلوگرم برنج تقلبی قبل از عرضه در بازار در بازرسی از یک انباری در اراک خبر داد.

سرهنگ سپهوند، جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در انجام تحقیقاتی از دپوی مقادیری برنج تقلبی در یک انباری در یکی از محله های شهر اراک، مطلع شدند و برنامه ریزی لازم برای بررسی موضوع آغاز شد.
وی افزود:‌ در تکمیل تحقیقات پلیس مشخص شد که فردی مقادیری برنج از شهرهای شمالی کشور خریداری کرده و بعد از مخلوط کردن آن با برنج های نامرغوب خارجی، قصد عرضه آن در بازار به عنوان برنج مرغوب ایرانی را دارد.
این مقام انتظامی یادآور شد: با شناسایی این محل و با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت از این انباری بازرسی و مقدار 7تن و 330کیلوگرم برنج تقلبی کشف شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان داشت: ارزش برنج های مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس استان در حدود یک میلیارد و 172 میلیون ریال ارزیابی شد.
سرهنگ سپهوند در پایان با تأکید بر عزم قاطع پلیس در مبارزه با پدیده شوم احتکار، قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی نیاز مردم، افزود: فرد محتکر در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today