صدا و سیما/ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: با قرار گرفتن استان در وضعیت قرمز از این پس نظارت بهداشتی بر بازار و الزام استفاده از ماسک برای بازاریان شدت بیشتری می گیرد.

محسن دارابی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان با بیان اینکه نظارت‌ها بر تشدید نظارتهای بهداشتی بر بازاراصناف در راستای استفاده از ماسک، شدت بیشتری گرفته است اظهار داشت: دو گروه نظارتی در سطح شهر در راستای مصوبه اجباری شدن استفاده از ماسک، با بازرسی از واحدهای صنفی این امر را پیگیری میکنند
دارابی با بیان اینکه اصناف نباید با مشتریانی که ماسک ندارند داد و ستد داشته باشند، گفت: باید خود مردم رعایت کنند، استفاده نکردن از ماسک به نوعی تجاوز به حقوق دیگران است، بنابراین کل جامعه باید بحث سلامت را در اولویت قرار دهند.
وی از تشکیل پرونده تخلف و معرفی به تعزیرات حکومتی در راستای رعایت نکردن واحدهای صنفی در استفاده از ماسک خبر داد و گفت: اتاق اصناف هم به طور قطع، واحد صنفی که رعایت نکند را پلمب خواهد کرد.
او همچنین گفت: طی سال گذشته 193 واحد راکد با اعتبار 340 میلیارد تومان به چرخه تولید بازگشته است، اظهار داشت: احیای این واحدها زمینه اشتغال یک‌هزار و 180 نفر را فراهم کرده است.
وی ادامه داد: امسال در راستای جهش تولید 144 پروژه در حوزه صنعت و معدن با حدود 6 هزار میلیارد تومان در دستور کار داریم که 55 پروژه اصلی آن در حوزه تامین سرمایه در گردش است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه دادن و فروش کالا در بازار را به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم تولیدکنندگان دانست و گفت: قیمت تمام شده باید با امکاناتی که دولتمردان به تولید کنندگان می‌دهند، پایین باشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today