فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از دستگیری 4زورگیر حرفه ای با 5 فقره سرقت خبر داد.

حمیدرضا اکبری فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره زورگیری تلفن همراه از شهروندان توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 نقره ای رنگ در سطح شهر زاهدان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار گشت های انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی دقیق سرقت ها و شناسایی مناطق آسیب پذیر گشت های هدفمندی را با همکاری دیگر گشت های انتظامی سطح شهر زاهدان آغاز تا اینکه ساعات پایانی شب گذشته یکی از تیم های یگان امداد هنگام گشت زنی در محدوده خیابان شهید "میرحسینی" به سرنشینان یک دستگاه پژو405 پلاک مخدوش مظنون و به راننده آن دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی زاهدان گفت: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست متواری که پس از طی مسافتی آن را با علائم هشدار دهنده متوقف و ضمن دستگیری 4 سرنشین آن در بازرسی از آن 2تیغه چاقو، یک عدد قمه، یک اسپری فلفلی و چند دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف کردند.
وی گفت: متهمان جوان پس از انتقال به پلیس امنیت عمومی در بازجوئی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت به عنف در سطح شهرستان زاهدان اعتراف کردند.
اکبری خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی و همدستان آنها ادامه دارد.
وی در ادامه از شهروندان خواست در مکان‌های خلوت به ویژه در ساعات پایانی شب خودداری و برای جابه‌جایی در شهر از تاکسی و خودروهای مشخص استفاده کنند و اگر پول و یا اشیاء قیمتی به همراه دارند، آن را به نحوی حمل کنند که جلب توجه نکند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today