شبستان/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از فوت چهار بیمار جدید مبتلا به «کرونا» در جهرم خبر داد و گفت: مجموعه جانباختگان ناشی از «کرونا» در شهرستان جهرم به ۱۵ نفر افزایش پیدا کرده است.

سیدمجید ارجمند، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره فوت بیماران کرونایی در شهرستان جهرم گفت: در شبانه روز گذشته تعداد چهار بیمار مبتلا به «کرونا» در جهرم جان خود را از دست دادند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: یکی از درگذشتگان ۴۷ ساله و بدون بیماری زمینه ای بوده که اهل یکی از شهرهای مجاور شهرستان جهرم است.
وی با اشاره به دیگر بیماران جانباخته ناشی از کرونا بیان کرد: یک آقای ۸۲ ساله، اهل یکی از شهرهای مجاور با سابقه بیماری قلبی، آقای ۸۲ ساله از بخش کردیان با سابقه بیماری قلبی و فشارخون و خانم ۶۶ ساله از جهرم با سابقه دیابت از جمله فوتی های ناشی از کرونا در 28 ساعت گذشته بوده است.
ارجمند با اشاره به اینکه 2 نفر از این جانباختگان در آمار فوتی های جهرم قرار نمی گیرند، گفت: تا امروز دوشنبه ۱۶ تیر ماه ۹۹، تعداد جانباختگان در جهرم بر اثر کرونا ویروس ۱۵ نفر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online