پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان تهران از کشف 331 کیلو تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان کرمان خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی استان تهران در تشریح این خبر، اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از طریق منابع اطلاعاتی دریافتند سوداگران مرگ قصد دارند محموله ای از مواد مخدر را با یک دستگاه تریلی یخچال دار از استان های جنوب شرقی به استان های مرکزی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: مأموران خودرو حامل مواد مخدر را رهگیری و در محورهای مواصلاتی استان کرمان شناسایی کردند و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان کرمان، طی یک عملیات مشترک خودرو را در محور ماهان به شهر کرمان توقیف و راننده آن را دستگیر کردند.
سردار عزیزی ادامه داد: مأموران در این عملیات 331 کیلو تریاک را که بصورت حرفه ای جاسازی شده بود کشف و متهم دستگیر شده را به پلیس مبارزه مخدر منتقل کردند که وی نیز با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه بر مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می گیرد و قاچاقچیان مواد مخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran