باشگاه خبرنگاران/ ۳ هزار و ۵۱ ثوب البسه نامتعارف و منقوش به تصاویر موهن و نامناسب در طرح ضربتی پلیس مازندران در ۴۸ ساعت گذشته کشف شد.

سرهنگ محمد باقرزاده، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران، گفت: طرح ضربتی پلیس نظارت بر اماکن عمومی در حوزه برخورد با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان البسه و پوشاک نامتعارف در استان با هماهنگی مرجع قضائی در ۴۸ ساعت با بسیج کلیه امکانات به مرحله اجرا گذاشته شد.
او افزود: این طرح در اجرای تکالیف ذاتی، قوانین و مقررات با آن دسته از متصدیان کارگاه‌های تولیدی و واحد‌های صنفی که مبادرت به تولید، عرضه و فروش هرگونه البسه غیر متعارف می‌کنند به مرحله اجرا در آمد.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران، گفت: در این طرح از یکهزار و ۱۸۵ واحد صنفی تولیدی و عرضه کننده پوشاک در سطح استان بازدید به عمل آمد که در نتیجه بیش از ۳ هزار و ۵۱ ثوب انواع البسه و پوشاک نامتعارف و منقوش به تصاویر موهن و شیطان پرستی کشف شد.
سرهنگ باقرزاده، افزود: در این طرح ۴۹ واحد صنفی متخلف پلمب شد و برای ۸۷ واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.
سرهنگ باقرزاده گفت: در این طرح ۲۳ متهم به تهیه و توزیع البسه نامتعارف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران با استناد به بند ۱۴ از ماده ۴ قانون ناجا مصوب مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اماکن عمومی مصوب هئیت وزیران، ماده ۱۷ و بند ه ماده ۲۸ قانون نظام صنفی بر رعایت قوانین، مقررات و ضوابط انتظامی و اجرای تکالیف صنفی از سوی متصدیان واحد‌های صنفی تاکید کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today