باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از پلمب ۳۱ واحد صنفی متخلف در شهرستان ایوان خبر داد.

سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در راستای اجرای طرح‌های مختلف ارتقا امنیت اجتماعی و انتظامی و در جهت حفظ سلامت آحاد جامعه و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.
او با بیان اینکه این طرح با هماهنگی دادستان و همکاری شبکه بهداشت، اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف اجرا شد، افزود: از ابتدای امسال تا کنون از ۴۲۸ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که در این بازدید‌ها از ۸۶ واحد صنفی نسبت به عدم رعایت قوانین، گران فروشی و عدم رعایت موازین بهداشتی تعهد اخذ شد.
عالی پور اظهار کرد: طی بازدید‌های به عمل آمده، به ۳۷ واحد صنفی تذکر داده شد و ۳۱ واحد صنفی شامل آرایشگاه، نانوایی، سفره خانه سنتی و قلیان سرا، قصابی، اغذیه فروشی و غیره نیز به علت تخلفات صنفی و عدم رعایت موازین بهداشتی، پلمب گردیدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان مطرح کرد: حفظ سلامت و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و در این راستا با صنوفی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد برابر قانون برخورد خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today