فارس/ مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اماکن ورزشی ایلام تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.

مظفر علی شایی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: بر حسب مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا به علت شیوع و گسترش شدید کرونا ویروس و وضعیت قرمز استان ایلام، فعالیت در کلیه رشته‌های مختلف ورزشی و باشگاه‌های ورزشی( دولتی و خصوصی) از 15 تیر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
وی افزود: هرگونه تخلف و بازگشایی مکان ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان اعلام خواهد شد و با افراد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام، ادامه داد: زمان فعالیت دوباره باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و... با دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد و نمی‌توان زمان قطعی برای بازگشایی این مجموعه‌ها اعلام کرد.
وی با بیان اینکه تاکنون مورد مثبتی به کرونا بین ورزشکاران مشاهده نشده است، افزود: این امر مهم به سبب همکاری باشگاه‌داران، مربیان، ورزشکاران و به طور کلی جامعه ورزشی استان از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در سطح استان بوده است.
به گفته‌ی علی‌شایی، هم اکنون 400 باشگاه‌ خصوصی و دولتی در سطح استان فعال است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today