موج/ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند سارقان منزل و اعتراف آنان به 25 فقره سرقت در اصفهان خبر داد.

سرهنگ حسین ترکیان ئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل آپارتمانی مشخص شد سارقان 3 نفر هستند که با شگردی خاص وارد منازل شده و اموالی از قبیل طلاجات، وجه نقد در برخی مواقع تلویزیون های ال ای دی را به سرت می بردند.
وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات میدانی گسترده سرانجام اطلاعات لازم در خصوص هویت و مخفیگاه سارقان که غیر بومی بوده و د ر شهر مبارکه مخفی شده بودند به دست آمد و کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی هر 3 نفر انان را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته علی رغم اینکه منکر هر گونه جرمی بودند اما پس از مواجهه با مدارک و مستندات کارآگاهان لب به اعتراف باز کرده و به 25 فقره سرقت منزل اقرار کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و روانه دستگاه قضائی شدند.
سرهنگ ترکیان با بیان اینکه متهمان با زدن آیفون منازل از خالی بودن آن اطمینان حاصل کرده و پس از باز کردن درب ورودی ساختمان وارد آپارتمان شده و اقدام به تخریب در واحد می کردند گفت: شهروندان می توانند با نصب آیفون های هوشمند، چراغ های تایمر دار، نصب دزد گیر و نرده بر روی بالکن و استفاده از در های ضد سرقت و یا نصب درهای آکاردئونی و زدن قفل های رمزدار بر روی آن فرصت های ارتکاب سرقت را از سارقان بگیرند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today