ایرنا/ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس اعلام کرد: در اجرای طرح نظارتی ، هفت هزار و ۲۹ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در سطح واحدهای صنفی این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.

دکتر محمدرضا ترابی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت: این مقدار مواد غذایی شامل گوشت و سایر محصولات غذایی طی چند روز اخیر جمع آوری و معدوم شد.
وی اظهار داشت: ماموران شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس در اجرای این طرح چهار هزار و ۶۱۳ بار از واحدهای صنفی این شهرستان بازدید کردند.
به گفته وی در این بازرسی ها ۳۴ واحد صنفی متخلف به دستگاه قضایی معرفی و ۲۲۷ مورد اخطار صادر شده است.
ترابی افزود: ۷۰ مورد نمونه‌برداری مواد غذایی و ۹۶ مورد نمونه‌برداری آب در شهرستان فردیس نیز توسط واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان فردیس انجام شد.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و۵۶۴ مورد کلرسنجی آب آشامیدنی و ۹۴ مورد سنجش بازدید از مدارس انجام شد، گفت: پنج مورد برخورد با دستفروشان دوره گرد، رسیدگی به ۱۳۱ مورد شکوائیه بهداشتی و ۲۱۷ مورد یدسنجی در نمک های خوراکی از دیگر اقدامات انجام شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت: ۱۰۹ مورد پیشنهاد تعطیل شده موقت برای مراکز و اماکن ،۱۸ مورد مراکز و اماکن تعطیل شده و بازدید تاسیسات اب و فاضلاب ۳۲مورد انجام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday