ایرنا/ جانشین فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۰ هزار کیلوگرم مواد اولیه لوازم ارایشی و بهداشتی قاچاق درشهرستان نظرآباد این استان خبر داد.

سردارسید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد در حین گشت زنی در محدوده شهرک صنعتی نظرآباد، به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
طی بازرسی از این خودرو ۱۰ تن مواد اولیه لوازم ارایشی بهداشتی قاچاق که فاقد بارنامه گمرکی و اسناد و مدارک قانونی بود کشف و دراین رابطه یک نفر را نیز دستگیر شد.
وی با بیان اینکه ارزش تقریبی کالا های کشف شده سه میلیارد ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد : کالاهای کشف شده به همراه متهم تحویل اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نظرآباد شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ازمردم خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی و مشکوک افراد، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.
طی سال جاری یک هزارو ۱۳ میلیارد و ۷۶۲میلیون ریال انواع کالای قاچاق در استان البرز کشف کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday