صدا و سیما/ شانزدهمین روز از تیرماه ۵ مورد جدید مثبت قطعی کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد.

مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان، از شناسایی ۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در بین بیماران بستری با علایم بالینی مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی استان خبر داد.
شیرانی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۴ نفر با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند و ۲۳ نفر با حال بدتر در مراکز بیمارستانی بستری شدند.
وی گفت: هم اکنون ۷۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه در ۲۴ساعت گذشته، 2مورد فوتی جدید ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است، افزود: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۵۶ نفر است.
وی تصریح کرد: هم اکنون ۱۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی به نسبت بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday