باشگاه خبرنگاران/ نماینده تام الاختیار شرکت نیشکر هفت تپه گفت: حقوق فروردین ماه همه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه پس از ۲ ماه تاخیر، امروز پرداخت شد.

حسین آمیلی، نماینده تام الاختیار شرکت نیشکر هفت تپه اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده و قولی که به کارگران این شرکت داده بودیم، حقوق فروردین ماه بیش از ۶ هزار نفر از کارگران امروز پرداخت شد.
او افزود: هر زمان که حساب بلوکه شده شرکت نیشکر هفت تپه در بانک کشاورزی آزاد شود، یک روز بعد حقوق اردیبهشت ماه کارگران نیز واریز می‌شود.
آمیلی درخصوص پرداخت حقوق کارگران فصلی بیان داشت: وضعیت این کارگران با افراد بومی متفاوت است و طی امروز و فردا نیز حقوق آن‌ها پرداخت خواهد شد و امیدواریم طی ماه‌های آینده مشکلی در زمینه پرداخت حقوق همه کارگران نداشته باشیم و بطور منظم واریز مطالبات آن‌ها انجام شود.
نماینده تام الاختیار شرکت نیشکر هفت تپه با اشاره به پرداخت حق بیمه کارگران تا اردیبهشت امسال و تمدید دفترچه آنها اظهار داشت: با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، از همه کارکنان و کارگران شاغل در شرکت نیشکر هفت تپه خواهشمندم فرصت تولید را از دست ندهند تا مثل پارسال دچار افت شدید تولید محصول نشویم و گردش چرخ تولید و اشتغال در این شرکت ادامه داشته باشد و بتوانیم شعار جهش تولید را محقق نماییم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today