مهر/ مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از معدوم سازی بیش از ۵۰۰ کیلوگرم شیرینی غیر بهداشتی در یاسوج خبر داد.

براتعلی صالحی، مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مقادیری کیسه آرد تاریخ مصرف گذشته واحد تولیدی و ۵۰۰ کیلوگرم شیرینی در یاسوج معدوم شد.
وی با اشاره به برپایی گشت‌های نظارتی، اظهار کرد: در راستای سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی و دفاع از حقوق سلامت شهروندان، گشت مشترکی با همکاری نمایندگان تعزیرات، علوم پزشکی و صمت با هدف نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی در سطح شهرستان مرکز استان برقرار شد.
صالحی گفت: در این بازرسی‌ها از تعدادی واحد تولیدی بازدید به عمل آمد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در همین راستا از یک واحد تولیدی مقدار ۵۰۰ کیلوگرم شیرینی غیربهداشتی و مقادیری کیسه آرد تاریخ مصرف گذشته کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: برای واحد متخلف به دلیل استفاده از آرد و شیرینی تاریخ مصرف گذشته در چرخه تولید پرونده تخلفاتی تشکیل و به شعب تعزیرات حکومتی استان ارسال شد و کلیه محصولات این واحد معدوم گردید.
مدیرکل تعزیرات استان از شهروندان خواست از خرید کالاهای بی نام و نشان و یا فاقد پروانه بهداشتی نیز خودداری کنند. سازمان تعزیرات با واحدهای متخلف برخورد قانونی و با کسانی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، به عنوان اخلالگر سلامت جامعه برخورد و اقدامات قانونی می‌شود.
صالحی ابراز داشت: سلامت مردم خط قرمز ماست و در حفظ آن از هیچ کوششی کوتاهی نمی‌کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online