ایرنا/ پیست موتورکراس و تریل با همکاری مشترک اداره کل ورزش و جوانان و سپاه استان خوزستان در اهواز افتتاح شد.

پیست موتور کراس و تریل با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و حرکت جهادی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان امروز افتتاح و در اختیار علاقه مندان به این رشته قرار گرفت.
زمین لازم برای احداث این پیست متعلق به سپاه و در پادگان شهید غلامی است همچنین کار احداث و طراحی این پیست به صورت جهادی و کاملا رایگان بوده و علاقه مندان می توانند در این محل آموزش‌های لازم را فراگیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در مراسم افتتاح پیست موتورکراس و تریل مشترک بین سپاه حضرت ولی عصر(عج) و اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان خوزستان این آمادگی را دارد که در بخش‌های مختلف استان پروژه هایی به صورت مشترک با سپاه اجرا کند هر چند در بعضی از نقاط اقداماتی انجام شده است که موجب افزایش سرانه ورزش در خوزستان شده است.
افشین حیدری افزود: هزینه کردن در ورزش و افتتاح پروژه های ورزشی موجب امنیت و ایجاد شور و نشاط در بین جوانان می شود. امیدواریم هیات اتومبیلرانی استان با کمک سپاه حضرت ولیعصر(عج) یک مسابقه در سال جاری برگزار کند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: پیست موتورسواری موتورکراس و تریل با رعایت کامل مسائل ایمنی و استاندارد در راستای آموزش برای ارتقا دانش نیروهای علاقه مند و توجه بیشتر به موضوع استعدادیابی احداث شده است.
در آیین افتتاح این طرح ورزشی سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و رضا باقری رییس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان نیز حضور داشتند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today