باشگاه خبرنگاران/ مدیر امور برق منطقه یک زاهدان گفت: ۱۰ هزار و ۶۷۳ مورد انشعاب غیرمجاز از سال گذشته تا کنون در سطح برق این منطقه شناسایی و جمع‌آوری شده است.

امیدرضا مشهدی مدیر امور برق منطقه یک زاهدان با بیان اینکه هشت هزار و ۲۷۶ انشعاب غیرمجاز پارسال در حوزه برق یک شناسایی و جمع‌آوری شده گفت : همچنین از ابتدای سالجاری تاکنون ۲ هزار و ۳۹۷ مورد انشعاب غیرمجاز در این حوزه شناسایی و جمع‌آوری شده است.
وی ادامه داد: تنها ۵۴۰ انشعاب غیرمجاز روز گذشته در سطح مناطق کشاورز، دایی آباد و همت آباد زاهدان شناسایی و جمع‌آوری شده است.
مدیر امور برق منطقه یک زاهدان بیان کرد: استفاده غیرمجاز و سرقت انرژی برق علاوه‌بر پیامد‌های زیان بار در شبکه توزیع، موجب آسیب و خسارت به وسایل و تجهیزات الکتریکی مشترکان خواهد شد.
مشهدی اظهارداشت: بخشی از ساکنان مناطق کشاورز، دایی آباد، آزادی شمالی و منطقه کامبوزیا فاقد سند مالکیت و عدم مجوز از اداراتی، چون بنیاد مسکن و شهرداری هستند.
وی با بیان اینکه به محض اعطا مجوز توسط ارگان‌های مربوطه انشعاب برق نیز به این مناطق تعلق خواهد گرفت گفت: افراد با داشتن مدرک معتبر دال بر تملک اراضی و احراز هویت می‌توانند به امورات برق زاهدان مراجعه و یا از طریق نام‌نویسی در اپلیکیشن خدمات غیرحضوری شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان به قید فوریت انشعاب دریافت کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today