تسنیم/ سرپرست سازمان آرامستان‌های شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان محدودیت‌های حضور در آرامستان‌ها اعمال شد‌.

سید اکبر نوربخش رضایی، سرپرست سازمان آرامستان‌های شهرداری شهرکرد اظهار داشت: باتوجه به شیوع مجدد کرونا و تاکید نهادهای ذیربط بر ممنوعیت تجمعات، برگزاری هرگونه مراسم بدون ماسک، دستکش و عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح آرامستان‌های شهرکرد ممنوع شد.
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد تاکید کرد: بر این اساس، ضمن ممنوعیت برگزاری مراسمات ترحیم و یادمان به جز سوم و هفته، حضور در آیین تشییع و تدفین اموات نیز فقط برای جمع محدودی از بستگان درجه یک و حداکثر 15 نفر امکان‌پذیر است.
وی شرط حضور را محدود به بستگان درجه یک در نماز میت و تشییع و تدفین، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی عنوان کرد و گفت: عوامل بازرسی شهرستان شهرکرد و ماموران پلیس از حضور افرادی که هشدارهای بهداشتی را رعایت نکرده و جان دیگر شهروندان را به خطر اندازند، ممانعت می‌کنند.
سرپرست سازمان آرامستان‌های شهرداری شهرکرد بیان کرد: ممنوعیت حضور بستگان در تشییع و تدفین اموات کرونایی همچون گذشته برقرار بوده و روند تشییع و تدفین آنان با رعایت پروتکل های ویژه صورت می‌گیرد.
رضائی با هشدار نسبت به افزایش مجدد آمار متوفیان کرونایی، خاطرنشان کرد: آرامستان‌های سطح شهر به دلیل ایجاد ازدحام و احتمال عدم رعایت فاصله اجتماعی، یکی از مناطق مستعد شیوع کرونا بوده لذا از شهروندان خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی از حضور در این اماکن خودداری نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday