فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مهرستان، متهم به قتل جوان33 ساله در عملیاتی ضربتی با نیابت قضائی در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان دستگیر شد.

سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مهرستان، متهم به قتل جوان33 ساله که در تاریخ هفدهم خردادماه سال جاری به طرز مشکوکی مفقود شده بود در کمتر از یک ماه شناسایی و در عملیاتی ضربتی با نیابت قضائی در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان دستگیر شد.
وی افزود: در تحقیقات از متهم به قتل این پرونده مشخص شد این فرد به همراه برادر و یکی از دوستانش که به عنوان مسافر از شیراز به مقصد ایرانشهر یک دستگاه پژو 405 را دربست کردند و در بین راه راننده را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و خودرو او را سرقت کرده اند.
کشف 30 فقره سرقت مسلحانه در جنوب شرق
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این زمینه نیز اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی پلیس استان، 12 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف در جنوب شرق کشور دستگیر و 30 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف کشف شد.
وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر"، زابل"، "نیکشهر"، "سراوان" و "چابهار "با هماهنگی های قضائی 12 نفر از عاملان این سرقت ها را در عملیات هایی مختلف دستگیر کردند.
سردار قنبری بیان داشت: در پی دستگیری این سارقان 2 دستگاه خودرو، 5 دستگاه موتورسیکلت، 18دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری با مهمات مربوطه و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به 2 فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه منزل، 3 فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف خودرو، 4 فقره قاپ زنی و 18 فقره به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today