ایسنا/ جبار قوچان‌نژاد گفت: احتمال دارد محدودیت برای اماکن و باشگاه‌های ورزشی مجددا اعمال شود، اما ستاد کرونا استان در این خصوص تصمیم نهایی را می‌گیرد.

جبار قوچان‌نژاد، سرپرست معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در خصوص احتمال اعمال محدودیت در اماکن و باشگاه‌های ورزشی با توجه به استمرار وضعیت قرمز کرونا در مشهد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت مشهد به طور جد پیگیر مصوبات ستاد کرونا استان هستیم تا درباره مسابقات و اماکن ورزشی تصمیم‌گیری کنیم. برای پیشگیری از یک سری اتفاقات، صبح امروز جلسه‌ای بابت پیگیری این موضوع داشتیم، اما خبر جدیدی نیست، کماکان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرینات برخی از تیم‌ها و برگزاری مسابقات لیگ در استان‌ها بلامانع است.
وی افزود: در برگزاری و عدم برگزاری مسابقات تابع قانون و دستورالعمل‌های ستاد کرونا هستیم، هنوز دستورالعمل جدیدی از ستاد کرونا به اداره کل ورزش و جوانان ابلاغ نشده تا با توجه به وضعیت استان و شهر مشهد پیشگیری‌های لازم را انجام دهیم، اما می‌خواهیم با ستاد کرونا ارتباط بگیریم و در صورت لزوم پیشگیری‌های لازمه، سریع‌تر اقدام کنیم.
سرپرست معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گفت: قطعا نظر کارشناسی خود به ستاد کرونا را اعلام خواهیم کرد، در نهایت پس از بیان نظرات اداره کل ورزش و جوانان و بررسی معایب و مزایای موجود باید ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهدشد، به عنوان کارشناس احتمال می‌دهیم که محدودیتی مجدد برای اماکن و برگزاری مسابقات اعمال شود، اما ستاد کرونا باید این موضوع را تشخیص داده و تصمیم‌گیری کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید