باشگاه خبرنگاران/ مبشری از توقیف پارچه‌های خارجی قاچاق از یک منزل مسکونی در شیراز و جریمه ۳ میلیارد ریالی برای قاچاقچی خبر داد.

علی مبشری، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به کشف پارچه‌های خارجی قاچاق از منزل، در این باره اظهار کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی پارچه خارجی قاچاق در یک منزل مسکونی واقع در شهر شیراز، ماموران انتظامی با گرفتن مجوز قضایی وارد این منزل شدند.
او ادامه داد: ماموران طی بازرسی از این منزل تعداد ۵۲۰ طاق پارچه خارجی را کشف که با توجه به اینکه پارچه‌های کشف شده بدون هر گونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی بود کالا‌های کشف شده توقیف و پرونده‌ای در یکی از شعب تعزیرات حکومتی استان فارس جهت بررسی موضوع تشکیل شد.
علی مبشری اضافه کرد: صاحب پارچه‌های کشف شده در مراحل اولیه بازجویی اقدام به ارائه مدارکی کرد که طی استعلام از گمرک مشخص شد مدارک ارائه شده جعلی است و اعتبار ندارد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به تکمیل تحقیقات و مشخص شدن تخلف متهم پرونده تصریح کرد: شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط پارچه‌های کشف شده و جریمه ۳ میلیارد ریالی متهم را صادر کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online