ایسنا/ جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با اعلام اینکه روند فوتی بیماران کرونایی استان افزایش پیدا کرده است، تأکید کرد: تنها راه مقابله و پیشگیری از کرونا، فقط و فقط رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است.

منوچهر حبیبی، جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با اعلام اینکه روند فوتی بیماران کرونایی استان افزایش پیدا کرده است، اظهار کرد: با توجه به شیوع مجدد کرونا و عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، طی ۲ روز گذشته متأسفانه تعداد فوتی‌های استان در حال افزایش است.
وی با تأکید بر اینکه کرونا سن و سال نمی‌شناسد و بی‌مهابا قربانی می‌گیرد، خاطرنشان کرد: تنها راه پیشگیری از کرونا، فقط و فقط رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است.
جانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین عنوان کرد: با توجه به اینکه تاکنون به صورت قطعی هیچ‌گونه داروی خاص و واکسن برای کرونا یافت نشده است لذا چاره‌ای جز رعایت اصول بهداشتی وجود ندارد.
حبیبی یادآور شد: میزان دیدوبازدیدها، رفت‌وآمدها و حضور در بازار نگران‌کننده است و شیوع مجدد کرونا را شاهد هستیم به همین جهت از مردم انتظار می‌رود مراسم جشن و عروسی و ترحیم را فقط در حد بسیار محدود برگزار کنند و از حضور در تجمعات و تالارها جداً پرهیز کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today