فارس/ در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر پای باغ ویلاهای گورکات با عنوان «باستی هیلز بوشهر» به جلسه باز شد.

آئین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر پیش از ظهر امروز با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور در دادگستری بوشهر برگزار شد.
امید سحرخیز، مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر در این آئین با اشاره به شیوه پیگیری تخلفات در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای برخورد با فساد رهنمودهای مقام معظم رهبری را نصب العین قرارداده‌ایم، چنانکه ایشان فرمودند که بین خطا و خیانت تفاوت است و نباید این دو مورد را با یک نگاه مورد بررسی قرار داد.
مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در دوران مدیریت وی، ابراز کرد: در دوران حضور در بوشهر، با پرونده‌هایی از جرائم سنگین اقتصادی و اخلال در نظام اقتصادی کشور مواجه بودیم که بدون مماشات و رسانه‌ای کردن، این افراد به دستگاه قضایی معرفی شدند و هم‌اکنون پرونده دارند.
وی با اشاره به ساخت‌وسازها و انشعابات غیرمجاز در استان بوشهر گفت: متأسفانه در یک منطقه از استان، میزان تغییر کاربری‌ها در سه سال اخیر، معادل 20 برابر سال‌های گذشته بوده که اغلب کشاورزی بوده و در رسانه‌ها به‌عنوان باستی هیلز بوشهر مطرح می‌شود.
سحرخیز تصریح کرد: بعد از این گزارش مسؤولان قوه قضائیه به این قضیه ورود کردند و با همکاری مجموعه قضایی استان بوشهر توانستیم بخشی از ساخت‌وسازها و انشعابات غیرمجاز را قطع و تخریب کنیم؛ البته همچنان این روند وجود دارد.
مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دوران خدمتی خود را در استان بوشهر هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم و اگر نکاتی به مدیران گفته‌شده، فقط به خاطر مأموریت و نظارت قانونی بوده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday